رودخانه مگیور

  • ویر استار تریپ پلاس
  • 1401/9/9
رودخانه مگیور

 رودخانه مگیور

رودخانه مگیور بزرگترین روخانه شهر میلان است که در جنوب کوه های آلپ قرار دارد. این رودخانه از همان کوه ها سرچشمه می گیرد و طبیعت بی نظیری را پدید آورده است. قسمت شمالی این رودخانه در کشور سوئیس قرار دارد و بخش شرقی آن در مرز میلان می باشد.

در رودخانه مگیور دیدنی های بی شماری وجود دارد که از جمله می توان به ایزولا بلا (یکی از زیباترین قصرهای سلطنتی)، ساکرو مونه د قیفا (ساختمان کاتولیک رومی)، ایزولا مادره (باغ زیبا و منحصر به فرد) و جزیره بورومین اشاره کرد. ساکرو مونه د قیفا (ساختمان کاتولیک رومی) 70 کیلومتر امتداد دارد که در کنار آن مکان های گردشگری و تفریحی متعددی ایجاد شده است. اطراف رودخانه جزیره های متعددی قرار دارد که محیطی برای گذراندن اوقات فراغت مردم ایتالیا می باشد. همچنین این منطقه هر ساله پذیرای گردشگران و جهانگردان زیادی از سراسر جهان می باشد.

برای دسترسی آسان شهروندان ایتالیایی و توریست ها به رودخانه مگیور، سیستم حمل و نقل مدرن ایجاد شده است و گردشگران می توانند به این منطقه دسترسی پیدا کنند. اهالی استرسا سیستم حمل و نقل را در رودخانه مگیور مدیریت می کنند. در نزدیکی این رودخانه دهکده های زیادی دیده می شود که دارای باغ ها و ویلاهای متعددی هستند. برای گردشگران دیدن این دهکده ها جذابیت خاصی دارد.

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص سفر به ایتالیا و تور ایتالیا با ما تماس بگیرید.

سامانه رزرواسیون تریپ پلاس 02141365

دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید خود شوید
{{name.error}}
{{email.error}}
{{commentMessage.error}}