طاق صلح

  • ویر استار تریپ پلاس
  • 1401/9/9
طاق صلح

 طاق صلح میلان

طاق صلح در پیازا سمفونی قرار دارد. این بنای زیبا و دیدنی در سال 1801 ساخته شد. علت ساخت آنهم به پیروزی های پی در پی ناپلئون بناپارت در کشور ایتالیا بر می گردد.

اما از آنجا که ناپلئون سرانجام دچار شکست شد، این ساختمان نیمه کاره رها شد و سرانجام در سال 1838 توسط فرانتس اتریشی ساخت آن به پایان رسید.

ساختمان طاق صلح نشان از عظمت معماری و هنر ایتالیا دارد. این ساختمان با سبک معماری نئوکلاسیک بنا شده است و دارای 4 ستون با دو جعبه مجزا می باشد. ارتفاع این ستون ها به 24 متر می رسد. سراسر ساختمان طاق صلح با نقوش زیبا و برجسته تزئین شده است. تمامی این نقاشی ها وقایع قبل از سقوط ناپلئون را به تصویر می کشند. از جمله می توان به تمثیل های اسب سوارانی اشاره کرد که پیام آوران صلح در ایتالیا بوده اند. به همین دلیل نام این ساختمان طاق صلح گذاشته شد.

در اطراف ساختمان طاق صلح باغ های زیبا قرار دارد که در آنها انواع گل ها و درختان زیبا پرورش داده شده است. بازدید از ساختمان طاق صلح، بدون تماشای این باغ های زیبا کامل نخواهد شد.

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص سفر به ایتالیا و تور ایتالیا با ما تماس بگیرید.

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص سفر به میلان با ما تماس حاصل فرمایید.

سامانه رزرواسیون تریپ پلاس 02141365

دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید خود شوید
{{name.error}}
{{email.error}}
{{commentMessage.error}}