جزیره فی فی پوکت

  • ویر استار تریپ پلاس
  • 1401/9/9
جزیره فی فی پوکت

 جزیره فی فی 

شهر پوکت به عنوان یکی از بهترین شهرهای تایلند است که هر ساله پذیرایی جمع وسیعی از گردشگران و جهانگردان می باشد.

این شهر مکانهای گردشگری متعددی دارد که از جمله می توان به جزیره زیبای فی فی اشاره کرد که هر سال تعداد زیادی توریست از سراسر دنیا برای دیدن این جزیره به شهر پوکت سفر می کنند. این جزیره زیبا در ردیف بهترین جاذبه های کشور تایلند به شمار می رود.

از جمله زیبایی های جزیره فی فی می توان به صخره هایی از جنس آهک اشاره کرد که به اشکال مختلف درآمده اند. همچنین وجود سواحل شنی بر زیبایی این جزیره افزوده است. بسیاری از گردشگران با پای پیاده به کنار این سواحل شنی می روند. غارهای پنهان در دل کوه از دیگر جاذبه های جزیره فی فی می باشد.

این جزیره زیبا خود از شش جزیره تشکیل شده است که در 48 کیلومتری شهر پوکتر قرار دارد. از مهمترین جزایر آن دو جزیره فی فی بزرگ و فی فی کوچک است. در این جزایر کسی زندگی نمی کند. تنها در جزیره فی فی بزرگ تعدادی از مسلمانان تایلند ساکن هستند.

وجود یک غار زیبا به نام ویکینگ کیو از جمله شگفتی های جزیره فی فی می باشد که 3،2 کیلومتر مربع مساحت دارد. بر روی این غار می توان نقوش زیبا را مشاهده کرد. وجود مرجان ها و سایر موجودات دریایی از دیگر زیبایی های این جزیره می باشد. برای رفتن به این جزایر از قایق استفاده می شود که این خود یک نوع سرگرمی و تفریح برای توریست ها می باشد.

در صورت هرگونه سوال در مورد تور تایلند، قیمت تور تایلند و تور پوکت با ما تماس بگیرید. با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

سامانه رزرواسیون تریپ پلاس 41365-021

دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید خود شوید
{{name.error}}
{{email.error}}
{{commentMessage.error}}