مرکز خرید چوابینگ مونیخ

  • ویر استار تریپ پلاس
  • 1401/9/9
مرکز خرید چوابینگ مونیخ

 مرکز خرید چوابینگ مونیخ

مرکز خرید چوابینگ به عنوان یکی از بهترین مکانهای تجاری در شهر مونیخ است که در مرکز شهر قرار دارد. در سمت غربی این بازار باغ انگلیسی قرار دارد. بنابراین گردشگران ضمن خرید از بازار می توانند زمانی را نیز برای بازدید از این باغ اختصاص دهند.

در این بازار فروشگاه هایی فعالیت دارند که بهترین اجناس آلمانی را با قیمت مناسب به فروش می رسانند.

خرید پوشاک و لوازم الکترونیکی با بهترین کیفیت و از بین برندهای معروف جهانی در بازار چوابینگ به راه است. این بازار بزرگ دارای فروشگاه های متعددی است که در هر یک از آنها محصولات و اجناس متنوعی به فروش می رسد. از جمله فروش لوازم آرایش با برندهای معروف بین المللی در مرکز خرید چوابینگ برای بسیاری از بازدیدکنندگان جذابیت خاصی دارد. به طوری که روزانه در این بازار بخش مهمی از بازدیدکنندگان و مشتریان وقت خود را برای خرید این نوع محصولات صرف می کنند. در این بازار اجناسی از میان برندهای معروف بین المللی نیز عرضه می شود.

از دیگر امکاناتی که در مرکز تجاری چوابینگ وجود دارد می توان به رستوران ها و فست فودهای این بازار اشاره کرد که در آنها انواع غذاها و نوشیدنی در اختیار بازدیدکنندگان بازار قرار می گیرد. همچنین وجود یک سینما در این مرکز بر امتیازات آن افزوده است. به طوری که مشتریان در میانه خریدهای خود می توانند ساعاتی از روز خود را برای تماشای یک فیلم بگذرانند.

برای رزرو  تور آلمان و دریافت اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید.

منتظر شنیدن صدای شما هستیم، سامانه رزرواسیون تریپ پلاس 02141365

دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید خود شوید
{{name.error}}
{{email.error}}
{{commentMessage.error}}