دیزنی لند پاریس

  • ویر استار تریپ پلاس
  • 1401/9/9
دیزنی لند پاریس

دیزنی لند پاریس

این مکان مجموعه‌ ای تفریحی می باشد که در شهركی جدید در اطراف شهر پاریس به نام مارن لا والاه واقع شده است و در سال ۱۹۹۲ افتتاح شده است.

این مجموعه در سی و دو كیلومتری مركز شهر پاریس قرار دارد و در کنار دیزنی لند توکیو دومین دیزنی‌لند خارج از آمریكا می باشد. این پارك دردو قسمت دیزنی‌لند و استودیوی دیزنی ساخته شده است در قسمت استودیودی دیزنی فیلم‌های انیمیشن با استانداردهای كمپانی دیزنی تولید می‌شود و در قسمت دیزنی‌لند، دنیای بازی بچه‌ها، مجموعه‌ای از فعالیت‌های مختلف، بازی، سرگرمی، فروشگاه های متعدد برای فروش اجناس با مارك و اشكال شخصیت‌های دیزنی‌ ساخته شده اند.
سازه هایی که در این پارک میبینید همگی راوی داستان های خیالی فیلم‌های دیزنی هستند. تمام بازی‌های مختلف پارك همگی به مرکز پارك متصل هستند كه آن خیابان اصلی دیزنی‌لند است، در این خیابان در ساعاتی مشخص، شخصیت‌های كارتون‌های دیزنی همراه با موسیقی برنامه های شادی دارند.
معمولا”دیزنی لند از ساعت ۰۸:۰۰ صبح تا ۱۰:۰۰ شب در دسترس عموم قرار داشته و بلیت ورودیه یک روزهء آن برای بزرگسالان حدود ۷۵ یورو است که با داشتن کارت های اعتباری مترو می توانید از تخفیف ۱۵ یورویی بهره مند شوید.البته بلیت های دو،سه و چهار روزه نیز برای بازدید گردشگران در نظر گرفته شده است. میلیون ها گردشگر هر سال برای بازدید و بهره مندی از امکانات کامل این مجتمع گردشگری به پاریس سفر می کنند.
در پارک تفریحی دیزنی‌لند بازیگرانی واقعی نقش شخصیت‌های انیمیشنی فیلم‌ها را از جمله سفید برفی، آلیس در سرزمین عجایب و تینکربل برعهده‌ دارند. برای بازی در نقش شخصیت‌های پرنسس دیزنی در پارک تفریحی دیزنی‌لند فرد بازیگر باید از هیکل بدنی مناسب، سن مشخص و خلق خوی خوب برخوردار باشد. این پرنسس‌های دیزنی باید فرایند شنوایی بسیار بلند و خاصی را پشت سر بگذارد. ابتدا دختران را مورد آزمایش قرار می‌دهند تا ببینند به صورت بالقوه می‌تواند شبیه شخصیت باشد و بعد آزمون‌های خاصی از قبیل بازیگری و مصاحبه را انجام می‌دهند.

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص سفر به اروپا و تور فرانسه با ما تماس بگیرید

 سامانه رزرواسیون تریپ پلاس 02141365

 

دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید خود شوید
{{name.error}}
{{email.error}}
{{commentMessage.error}}