درباره ما

درباره ما

وب سایت تریپ پلاس را مجموعه مدیریتی شرکت آریو پرواز قرن تاسیس و راه اندازی کرد در این وب سایت سعی شده است علاوه بر ارائه بهترین خدمات با قیمتی مناسب خاطر سفر خوبی را برای شما ایجاد کند. تمام هدف تریپ پلاس این شعار می باشد

"فراتر از یک سفر"

و برای رسیدن به این هدف و ایجاد احساس خوب سفر در مسافران عزیز از هیچ تلاشی دست بر نخواهیم داشت و تا انتهای سفر در کنار شما هستیم.

آریو پرواز قرن

شرکت آریو پرواز قرن در تابستان سال 1392 به مدیریت سید حسن جوادی با هدف برگزاری تورهای داخلی و خارجی با کادری حرفه ای و مجرب در پیشبرد اهداف صنعت گردشگری تاسیس گردید.

در حال حاضر این شرکت توانسته است با برنامه ریزی دقیق و ارائه خدماتی مناسب و با کیفیت در تورهای خروجی از تهران  به شهرهای کیش، مشهد، شیراز، قشم، آنتالیا، استانبول، دبی، تفلیس، باتومی، مالزی و تایلند با نرخ های رقابتی و اقتصادی تورهای منظمی را برگزار کند.

 

شرکت آریو پرواز قرن دارای مجوز بند ب از سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان تهران و مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری ایران می باشد و زیر نظر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران و تهران فعالیت می کند.

 

شرکت آریو پرواز قرن بعد از گذشت یک دهه از فعالیت خود حالا دقیق و منظم و با کیفیت تر از گذشته به راه خود ادامه و رضایت کامل مسافران خود را مهمترین هدف خود قرار داده است.

 

شرکت آریو پرواز قرن امیدوار است بتوانند سهم اندکی در پیشرفت صنعت  گردشگری کشور عزیزمان داشته باشد.

ماموریت

ما بر آن شده ایم که مسافران مان همیشه با خاطره سفر با تریپ پلاس با ما احساسی فراتر از یک سفر را داشته باشند.

چشم انداز

و بر آن خواهیم شد که به یکی از بهترین و بزرگترین سایت های خدمات گردشگری کشور تبدیل شویم.

undefined