قلعه اسفورتسسکو

  • ویر استار تریپ پلاس
  • 1401/9/9
قلعه اسفورتسسکو

 قلعه اسفورتسسکو

شهر میلان زمانی به عنوان پایتخت هنر و معماری ایتالیا محسوب می شود. در قرن هجده میلادی، زمانی که هنرمندان و آرشیتکت های معروف آستین های خود را بالا زدند، میلان به پایتخت هنر و فرهنگ در اروپا معروف شد.

هر چند به پای فلورانس نمی رسید، اما می توان براساس آثاری که از چند سده قبل در این کشور باقی مانده است، این قضاوت را داشت.

یکی از مکان های دیدنی در شهر میلان، قلعه اسفورزسکو است که از جمله آثار تاریخی مهم در این شهر محسوب می شود. قلعه اسفورزسکو یک قلعه نظامی بزرگ در اروپا بود که ساکنین شهر میلان برای مقابله با نفوذ دشمن و حفظ بزرگان و شاهزادگان آن را تاسیس کردند و در خانواده دوچی از سرشناسان ایتالیا در آن زندگی می کردند. اما در حال حاضر این قلعه به یک موزه و مجموعه هنری تبدیل شده است.

قلعه اسفورزسکو در قرن 14 میلادی و به دستور فرانچسکو اسفورزسکو تاسیس شد. اما بعدها نیز مورد بازسازی و مرمت قرار گرفت.  در قرن 14 و 15 میلادی این قلعه از 3 هزار سرباز ایتالیایی محافظت می کرد. قلعه اسفورزسکو دارای مساحتی بیش از 160 هزار مترمربع است و بعد از جنگ جهانی دوم به سبک جدید بازسازی شد. در حال حاضر این قلعه یک موزه است و در آن اشیای نظامی مربوط به قرن 14 به بعد نگهداری می شود. در سقف قلعه اسفورزسکو نقاشی هایی از لئونادو داوینچی دیده می شود.

قلعه اسفورزسکو در نزدیکی ایستگاه 5 قطار شهری میلان قرار دارد. همچنین توریست ها می توانند با سه خط متروپولیتن و شبکه حمل و نقل عمومی به این مکان دسترسی پیدا کنند.

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص سفر به ایتالیا و تور ایتالیا با ما تماس بگیرید.

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص سفر به میلان با ما تماس حاصل فرمایید.

سامانه رزرواسیون تریپ پلاس 02141365

دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید خود شوید
{{name.error}}
{{email.error}}
{{commentMessage.error}}